Agnieszka Radwańska na rodzinnym spacerze. Tenisistka zachwyca miesiąc po porodzie

Ofsajd.

Agnieszka Radwańska blisko miesiąc temu doczekała się pierwszego dziecka. Młoda mama wygląda fantastycznie, a fani nie szczędzą jej komplementów. – Podziwiam tak szybko wrócić do figury – stwierdziła jedna z internautek.

Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska (Foto: Paweł Wrzecion / MW Media)

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt 27 lipca powitali na świecie synka Jakuba. Niedawno dumna tata opowiadał, jak jego małżonka radzi sobie w roli mamy. – Jest bardzo cierpliwa, (…) Jestem bardzo mile zaskoczony i czasami ją podziwiam, bo wiadome, czasami są też gorsze dni, a radzi sobie bardzo dobrze, tak że super – mówił w rozmowie z Interią mąż “Isi”. W wywiadzie zdradził też, że na razie syn daje im pospać.

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

 • Fanklub Radwańskiej sprawił jej uroczą niespodziankę.
 • Ostatnio Radwańska pochwaliła się w sieci zdjęciem z rodzinnego spaceru po Krakowie. Fani nie szczędzili miłych słów pod adresem małżeństwa, niektórzy zwrócili również uwagę na zgrabną sylwetkę byłej tenisistki.

  “Jejku, podziwiam tak szybko wrócić do figury!!! 💁‍♀️😍”, “Pięknie wyglądacie ❤️”, “Piękna rodzinka, gratulacje. Dużo zdrowia życzę i sił do wychowania synka. Pani Agnieszko, super sylwetka po ciąży. Sport to jednak potęga. Wszystkiego dobrego”, “Jaka piękna figura” – pisali internauci w komentarzach.

  Explore more:  chsaa football

  Uwagę przykuwał też niebieski wózek, w którym podróżował mały Jakub. Kiedy kilka dni po porodzie Radwańska wybrała się na spacer, maluszek podróżował w modelu Priam 2.0 Rebellious marki Cybex. Cena wersji 2w1 (głęboko-spacerowa) zaczyna się od ok. 5 tys. 200 zł.

  Teraz para również postawiła na model Priam 2.0, ale w innej wersji kolorystycznej. Tym razem gondola była niebieska. Za opcję 2w1 w tym wypadku też trzeba zapłacić ponad 5 tys zł. Jeśli jednak rodzice postanowili wykorzystać stelaż z pierwszego wózka to koszt samej gondoli to ok. 1400 zł.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  26 sierpnia 2020, 16:43.

  Bono