Anna Lewandowska o podróży życia. “Nie zwracałyśmy uwagi na to, jak jesteśmy ubrane”

Ofsajd.

Anna Lewandowska kilka dni temu wróciła z Dominikany. Trenerka personalna poleciała na wakacje z przyjaciółką i przez blisko dwa tygodnie nie odzywała się do fanów. “Chciałam po prostu najzwyczajniej w świecie zrobić sobie przerwę” — wyznała żona Roberta Lewandowskiego. Najsłynniejsza polska WAG opowiedziała na Instastory o szczegółach wyprawy życia.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Foto: Instagram/annalewandowska, MW Media Warszawa / MW Media)
 • Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Anna Lewandowska na początku sierpnia zniknęła z Instagrama. W pewnym momencie fani trenerki personalnej zaczęli się o nią niepokoić. W końcu głos zabrał management gwiazdy, informując, że ta przebywa na wakacjach, ale lada moment wróci do pracy.

  W zeszły czwartek żona Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Na Instagramie pokazała wakacyjne zdjęcie. “Właśnie wróciłam z wyprawy życia. Spełniłam swoje marzenie, czyli zrealizowałam podróż z plecakiem, bez telefonu i internetu. Wróciłam naładowana, z wyczyszczoną głową i gotowa na nowe wyzwania. Bardzo chciałam wam podziękować za setki wiadomości oraz za troskę! Dziękuję również za zrozumienie” — napisała na Instagramie następnego dnia. Niedługo później zdradziła, że odwiedziła Dominikanę.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Anna Lewandowska ze szczegółami opowiedziała o wyprawie życia

  Teraz Anna Lewandowska zorganizowała Q&A, w którym fani zasypali ją pytaniami na temat podróży. Internauci zastanawiali się m.In., Jak udało jej się spakować tylko do plecaka na blisko dwutygodniowe wakacje.

 • Bogate kobiety wzorują się na Annie Lewandowskiej. “Ma moc przyciągania”.
 • “Sama byłam ciekawa, jak mi się to uda. Wydawało mi się, że będzie to trudne na tyle dni… Jeden plecak, ale 70-litrowy, więc całkiem pojemny. Po powrocie stwierdzam, że zabrałam nawet za dużo rzeczy. Większości z nich nie użyłam. Nie zwracałyśmy uwagi na to, jak jesteśmy ubrane, nie malowałyśmy się… A wygoda nieprzemieszczania się z walizką w tamtejszych warunkach bezcenna. Ale na pewno na następny trip spakuję się jeszcze lepiej” — wyznała.

  Explore more:  ''Legia to wyzwanie, nie emerytura''
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 2 male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 2 male (Foto: Instagram/annalewandowska)

  Lewandowska podkreśliła, że podczas tej podróży nie korzystała z internetu i social mediów, ale wykorzystywała telefon do kontaktów z bliskimi i do robienia zdjęć.

 • Anna Lewandowska chowała drogie torebki przed paparazzi. W końcu Robert nie wytrzymał.
 • “Nie korzystałam z internetu i Instagrama, kontaktowałam się jedynie z rodziną. Chciałam po prostu najzwyczajniej w świecie zrobić sobie przerwę. Jestem tu z wami codziennie od wielu lat i mega doceniam, że jesteście i wielu z was tęskniło. Wróciłam z głową pełną pomysłów i będę się z wami nimi dzielić. Te dwa tygodnie niezaglądania na social media (owszem robiłyśmy zdjęcia i filmy, będąc tam, na pamiątkę) bardzo dobrze mi zrobiły. Taki reset to super rzecz” — napisała.

  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 3 male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 3 male (Foto: Instagram/annalewandowska)
 • Anna Lewandowska i inne WAGs zachwycają w bikini. Trudno oderwać wzrok!
 • Trenerka personalna zdradziła również, że podczas wakacji nie odpuściła treningów. Jeśli na miejscu znajdowała się siłownia, to tam wykonywała trening, jeśli jej nie było, ćwiczyła na plaży. “W tym zakresie robiłam swoje minimum, bo cały wyjazd był bardzo aktywny” — oznajmiła.

  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 4 male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 4 male (Foto: Instagram/annalewandowska)

  Anna Lewandowska zdradziła, kto pomógł jej z organizacją wyjazdu

  Fani byli również ciekawi, czy Anna Lewandowska organizowała wyprawę na własną rękę. “Mój znajomy, który organizował już wiele takich wyjazdów, pomógł nam w zaplanowaniu wszystkiego. Chodziło o to, aby zobaczyć jak najwięcej w tak krótkim czasie. Przed wyjazdem zrobiłyśmy listę miejsc, na których zależało nam, aby je zobaczyć i pod to stworzyliśmy wstępny plan. Oczywiście na miejscu również spontanicznie ulegał on zmianom” — napisała.

 • Córki Lewandowskich czekają na rok szkolny. Spójrzcie na plecak Laury.
 • “Co 2-3 dni zmienialiśmy miejsce noclegu, aby zwiedzić jak najwięcej. Miejsca do spania też wybieraliśmy bardzo różnie i zdarzało się, że z dnia na dzień. Nie chodziło o cel podróży do konkretnego miejsca, a o samą podróż. Zatrzymywaliśmy się w wielu miejscach nawet po drodze. Rozmawialiśmy z miejscowymi ludźmi, jedliśmy najpyszniejsze owoce w przydrożnych sklepikach, tańczyliśmy tam, gdzie grała muzyka” — kontynuowała.

  Explore more:  Nowe zdjęcia Gerarda Pique z ukochaną wywołały plotki o... ciąży 23-latki

  “A kiedy nagle stajesz w tak pięknym miejscu, że zapiera ci dech, to nie chcesz liczyć czasu tylko po prostu cieszyć się tym widokiem” — podkreśliła. Anna Lewandowska wspomniała, że na miejscu spędzała czas z grupą przyjaciół.

  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów male (Foto: Instagram/annalewandowska)

  Anna Lewandowska o najpiękniejszych wspomnieniach

  Żona “Lewego” została zapytana o to, co jej się najbardziej podobało, a czego nie znajdziemy w przewodnikach. Sportsmenka wspomniała o lokalnych miejscach. Do odpowiedzi dołączyła filmik.

 • Robert Lewandowski zarabia miliony. Zobacz, na co wydaje swoje pieniądze.
 • “Tu akurat byliśmy ze znajomymi z Dominikany, którzy zabrali nas ze sobą. Ale nie spotkacie tu raczej turystów, a takie właśnie miejsca chcieliśmy zobaczyć najbardziej” — wyznała.

  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 5 male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 5 male (Foto: Instagram/annalewandowska)

  Padło też pytanie o ulubione wspomnienie. “Obudzić się na szczycie góry po nocy w namiocie o 5:30 i obserwować wschód słońca… Coś pięknego. Takich momentów było więcej. Przyznam wam, że zdarzyło mi się kilka takich magicznych momentów, w których się nawet wzruszyłam” — napisała.

  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 6 male
  Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów 6 male (Foto: Instagram/annalewandowska)

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

  Autor:GOL.

  Data utworzenia:.

  24 sierpnia 2023, 20:55.

  Bono