Co za wieści! Polska gwiazda najpierw ogłosiła ciążę, a teraz wzięła ślub!

Ofsajd.

Adrianna Sułek zaledwie kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jak się okazuje, to nie koniec zmian w życiu prywatnym wieloboistki. W miniony weekend sportsmenka wyszła za mąż. Jej ukochany to Kacper Schubert, który w przeszłości również uprawiał lekkoatletykę. 24-latka pochwaliła się w sieci zdjęciami ze ślubu.

 Adrianna Sułek i Kacper Schubert
Adrianna Sułek i Kacper Schubert (Foto: Andras Szilagyi / MW Media)
 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Gdy tydzień temu Polski Związek Lekkiej Atletyki podał skład na zbliżające się mistrzostwa świata w Budapeszcie, pojawiły się pytania, czemu na liście nie ma wicemistrzyni Europy w siedmioboju. Adriana Sułek szybko wyjaśniła powody. Ogłosiła, że zostanie mama.

  “Przygotowuję się do najważniejszej roli swojego życia. Moje ciało podjęło za nas decyzję o wycofaniu. Zdrowie i dobro naszej pociechy jest dla mnie priorytetem. Wierzę, że macierzyństwo ułatwi mi przenoszenie gór i osiąganie tych lekkoatletycznych szczytów (…)” — Brzmiał fragment jej wpisu na Instagramie.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Adrianna Sułek got married! She showed pictures from the wedding Cách SEO website WordPress

  W środę Adrianna Sułek podzieliła się z fanami kolejną wspaniałą nowiną. Okazuje się, że w niedzielę 13 sierpnia wyszła za mąż.

  “Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia małżeństwa uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Kacprem Dawidem Schubertem i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe” — napisała. “Dziękuję ci mężu za to dożywocie na miłość” — dodała. Do wpisu dołączyła kilka zdjęć ze ślubu cywilnego. Sportsmenka miała na sobie piękną suknię ślubną z asymetryczną górą.

  Explore more:  Smuda poznał rywali
 • Małgorzata Hołub-Kowalik promienieje w ciąży. Pokazała piękne zdjęcie.
 • Pod postem posypały się gratulacje. “Same piękne wiadomości. Dużo miłości, gratulacje”, “Pięknie wyglądasz”, “Gratulacje i samych pięknych chwil”, “Gratulacje, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Prześlicznie wyglądacie!” — Czytamy w komentarzach.

  Kacper Schubert w przeszłości również uprawiał lekkoatletykę. Para poznała się podczas jednego ze zgrupowań.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

  Autor:GOL.

  Data utworzenia:.

  16 sierpnia 2023, 18:53.

  Bono