Dawid Celt zdradził, jak Agnieszka Radwańska radzi sobie w roli mamy

Ofsajd.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pod koniec lipca powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. W rozmowie z portalem Interia mąż byłej tenisistki zdradził, czy synek daje im w nocy pospać i jak oboje sprawdzają się w roli rodziców.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt (Foto: MW Media)

Agnieszka Radwańska syna Jakuba urodziła 27 lipca, czym jako pierwszy pochwalił się dumny tata. Jeszcze tego samego dnia wieczorem “Isia” opublikowała na Instagramie pierwszy wpis po porodzie. – Kubuś jest już z nami. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wiadomości i gratulacje – pisała szczęśliwa mama.

Od narodzin chłopca minęły już ponad trzy tygodnie. O pierwszych wrażeniach na temat rodzicielstwa opowiedział mediom Dawid Celt. Kapitan reprezentacji Polski w Pucharze Federacji w rozmowie z Interią wyznał, że bardzo dobrze czuje się w roli taty. Zdradził też, że na razie potomek nie funduje im bezsennych nocy.

– Na razie sobie śpi, je, wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia, wiadomo jak to mały dzieciaczek. Cieszymy się z tego, że daje pospać, bo to istotne bardzo, wszyscy wiedzą, o czym mówię – stwierdził mąż Agnieszki Radwańskiej.

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

A jak “Isia” zdaniem ukochanego spełnia się w nowej, wyjątkowej roli? – Jest bardzo cierpliwa, (…) Jestem bardzo mile zaskoczony i czasami ją podziwiam, bo wiadome, czasami są też gorsze dni, a radzi sobie bardzo dobrze, tak że super – oznajmił Dawid Celt.

Explore more:  Żużel: Włókniarz Częstochowa nie puści Bartłomieja Kowalskiego za darmo. Chcą ekwiwalent
 • Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie ze spaceru z synkiem. “Cudny czas”.
 • Jeszcze zanim mały Jakub pojawił się na świecie, niektórzy już zastanawiali się czy pójdzie w ślady rodziców i w przyszłości zajmie się tenisem. Małżonkowie nieraz podkreślali, że syn sam zdecyduje, co będzie chciał robić i nie będą go do niczego zmuszać.

  – Nie mamy żadnego ciśnienia, na pewno nie będzie tak, że będziemy swoje niespełnione ambicje przekładać na dziecko. Agnieszka jest osobą spełnioną, osiągnęła w sporcie bardzo dużo, wie ile to kosztuje i jaką drogę trzeba przejść, więc nie sądzę, żeby miała jakieś ciśnienie, żeby pchać młodego np. Do tenisa – powiedział Celt dziennikarzowi Interii.

  Jeśli syn Radwańskiej i jej ukochanego sam będzie chciał grać w tenisa albo uprawiać inny sport, to będą go w tym wspierać.

  Źródło: sport.Interia.Pl.

  Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
  Agnieszka Radwańska i Dawid Celt (Foto: Andras Szilagyi / MW Media)

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  20 sierpnia 2020, 13:12.

  chelsea vs fulham live

  Argentina vs Mexico

  wolverhampton vs west ham

  bayern vs union berlin

  fulham vs spurs

  Bono