Justyna Żyła nie zapomniała o Dniu Mężczyzny. Nie zabrakło życzeń dla… byłego męża

Ofsajd.

Justyna Żyła opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym nawiązała do Dnia Mężczyzny. Szczególne życzenia skierowała do trzech panów, w tym do swojego byłego męża Piotra Żyły.

Justyna Żyła
Justyna Żyła (Foto: Jarosław Antoniak / MW Media)

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez prawie 12 lat. Ich burzliwemu rozstaniu przyglądała się cała Polska, ponieważ publicznie prali rodzinne brudy. Dziś ich relacje ponoć są już lepsze, o czym była żona skoczka narciarskiego wspominała niedawno w rozmowie z “Party”. “Wszystko sobie wyjaśniliśmy i doszliśmy do wniosku, że jesteśmy przede wszystkim rodzicami. Rzeczywiście, Piotr spędza z Karolą i Kubą [dzieci skoczka — przyp. Red.] Coraz więcej czasu. Pomaga mi, kiedy pracuję” — mówiła w lutym br.

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

Justyna Żyła remembers Men’s Day. Cách SEO website WordPress.

Tym razem Justyna Żyła opublikowała na Instagramie wpis z okazji Dnia Mężczyzny. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie ciasta z owocami. — Kilka dni temu świętowały panie, a dzisiaj to panowie mogą cieszyć się słodkimi smakami. Kto z was jest już po słodkim, a kto jeszcze przed? — Rozpoczęła swój wpis. W dalszej części zwróciła się do swojego taty, syna i byłego męża.

Explore more:  Dwa medale Polaków na mistrzostwach świata we wspinaczce, Edyta Ropek czwarta
 • Justyna Żyła nie zapomniała o urodzinach byłego męża. Pokazała archiwalne zdjęcia i wyjątkowy tort.
 • — Specjalne życzenia dla taty, dla taty moich dzieci i najważniejszego dla mnie — mojego syna (Wam w szczególności dziękuję za piękne kwiaty w dzień kobiet…) — Kontynuowała. Do wpisu dołączyła też kilka hashtagów, m.In. “Kiedyś to byli prawdziwi mężczyźni”, “wiara czyni cuda”, “wasz dzień” czy “kwiatów nie będzie”.

  Justyna Żyła cieszy się sporą popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 100 tys. Internautów. Po rozstaniu z Piotrem Żyłą o kobiecie było głośno nie tylko za sprawą prania rodzinnych brudów. Justyna Żyła najpierw zdecydowała się na sesję zdjęciową dla “Playboya”, a później wzięła udział w “Tańcu z gwiazdami”. Prowadziła też program “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, w którym osoby skonfliktowane miały szansę wyjaśnić sobie różne sprawy.

  Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami"
  Justyna Żyła i Tomasz Barański w “Tańcu z gwiazdami” (Foto: MW Media)

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  10 marca 2022, 19:33.

  Bono