Kawiaq z kolegą śmieją się, ale kłamstwa wychodzą na jaw. Mają problemy

Inne.

“Nie wracam już do Polski. Prosto z Malediwów biorę jacht na Indie! Spier******** […] Policja, zadzwońcie do nas po zeznania przez wideo chat” — w tak bezczelnych słowach patostreamer Marcin F. Pseudonim “Kawiaq” kpi z organów ścigania. Wraz ze swoim kolegą Bartłomiejem K. Po tym, jak urządzili dwóm dziewczynom piekło na transmisjach na żywo, uciekli z Polski i śmieją się w twarz policji, prokuraturze i wiceministrowi sprawiedliwości. Obaj przekroczyli już wszelkie granice.

Kawiaq i jego kolega
Kawiaq i jego kolega (Foto: Internet)
 • Patostreamerzy Marcin F. I Bartłomiej K. Urządzili dwóm dziewczynom piekło na transmisjach na żywo.
 • Po ucieczce z kraju zuchwale kpią z organów ścigania i żartują z możliwości aresztowania.
 • Internauci ustalili, że nie przebywają na Malediwach, a najprawdopodobniej w Egipcie.
 • “Kawiaq” sugerował w mediach społecznościowych, że rodziną jego kolegi jest zastępca dyrektora Biura Krajowego Prokuratury, co okazało się nieprawdą.
 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • — […] W ostatnim czasie Polskę obiegła informacja o dwóch nieletnich dziewczynach, które właśnie stały się ofiarami patostreamingu. Polskie służby, prokuratura zostały zawiadomione o popełnieniu przestępstwa i podejmują w tym momencie już intensywne działania w tej sprawie, także będę również o tych działaniach was w najbliższym czasie informował — zapowiedział wiceminister sprawiedliwości Piotr Cieplucha, po tym, jak zrobiło się głośno o aferze z udziałem “Kawiaqa” i jego kolegi.

  Patoinfluencers have no boundaries. They mock the authorities and laugh in their faces.

  To jednak w żaden sposób nie przestraszyło Marcina F. I Bartłomieja K. Po zuchwałej ucieczce z kraju nie zniknęli z internetu, a postanowili mocniej “podkręcać” sytuację. Jeszcze, gdy obaj byli na lotnisku, to “Kawiaq” opublikował w serwisie X (dawniej Twitter), krótki, ale wymowny wpis o treści “żadne więzienie!”. Od tamtego momentu, mimo że służby zaczęły działać, patostreamerzy utrzymują, że do kraju nie wrócą i twierdzą, że “zabawa trwa”.

  Explore more:  Tkaczyk: Sytuacja z barkiem nie wygląda najlepiej. Praktycznie nie mogę rzucać
 • Zobacz więcej: Polacy upili i rozebrali 14-latkę. Uciekli z kraju. Wiceminister zabrał głos.
 • — Siemano. Tu K. Spi******** z kraju, jestem na Malediwach, naj****** d****, nic mi nie zrobicie k****. Mój wujek prokurator doradził mi wyje***** z kraju k****. Pozdrawiam wszystkich z cieplutkich Malediwów – powiedział Bartłomiej K. Na jednym z nagrań.

  — Jakieś ścier** piszą, że co, że ja będę w więzieniu, że wiceminister sprawiedliwości, ch** ci w du** kur**, córkę ci ru****. Kur**, Malediwy, ch** ci w du**, sr** ci kur** na rodzinę. Pozdrawiam serdecznie ze słonecznych Malediwów — stwierdził Marcin F.

  "Kawiaq"
  “Kawiaq” (Foto: x.com)

  The police have taken action, but they mock them. “We will give online testimony.”

  W poniedziałek 20 listopada oficer prasowy policji w Żorach, Marcin Leśniak, z którym rozmawialiśmy, poinformował nas, że w tym momencie nie można jeszcze potwierdzić, że do zdarzeń z weekendu doszło w tej miejscowości. Zaznacza jednak, że dochodzenie wciąż trwa i może się to zmienić. Dlatego też świadkowie naoczni lub osoby, które mogą potwierdzić, gdzie miały one miejsce, proszone są o kontakt. Również informacje o tożsamości pokrzywdzonych będą pomocne w śledztwie. Zuchwali patoinfluencerzy również i tego nie pozostawili bez odpowiedzi.

 • Nie przegap: Andrzej Sapkowski zdradza datę premiery nowego Wiedźmina. Jeszcze poczekamy.
 • — Jeżeli chodzi o policję. Ja mogę internetowo złożyć zeznania razem ze swoim kolegą K. Możemy internetowo złożyć zeznania na policji. Niech się do nas odezwą. Mają numery, mają wszystko. Ja znam numery policyjne, więc mogą dzwonić z numerów policyjnych. […] Więc dzwońcie policja do nas, my wam złożymy zeznania internetowo przez wideo chat, a my co? Airbnb Indie, nie? — Drwiąco “zadeklarował” “Kawiaq”.

  They are not in the Maldives, there is no “uncle prosecutor.” The lies of “Kawiaq” and his friend.

  Choć patostreamerzy uciekli z kraju, to ich sytuacja coraz bardziej się komplikuje. Internauci ustalili, że nie przebywają oni na Malediwach, a najprawdopodobniej w Egipie, w Hurghadzie. Wiadomo już nawet, w jakim dokładnie hotelu. Ponadto z profilu Marcina F. W serwisie X (dawniej Twitter) zaczęły znikać niektóre wpisy, m.In. Te dotyczące kolejnych transmisji na żywo z rzekomą Rosjanką.

  Explore more:  Vuelta a Andalucía 2020: drugi etap dla Gonzalo Serrano

  “Kawiaq” sugerował także w mediach społecznościowych, że rodziną jego kolegi jest Bogdan Karp, zastępca dyrektora Biura Krajowego Prokuratury. Jak dowiedział się Przegląd Sportowy Onet, Bartłomiej K. Kłamał, mówiąc o “wujku prokuratorze”, który doradził im wyjazd z Polski. Patoinfluencerzy nazywali się “nietykalnymi”, ale Karol Borchólski z działu prasowego Prokuratury Krajowej jednoznacznie zaprzeczył i zdementował próby oczernienia Bogdana Karpa.

 • Nie przegap: Budda wprawił fana w osłupienie. Przyjechał na 18. Urodziny i dał mu… Samochód.
 • — To są kompletnie nieprawdziwe pomówienia. Lista prokuratorów jest publicznie dostępna, więc pewnie dopasowali sobie nazwisko. Mogę potwierdzić, że żaden z nich nie jest spokrewniony z nikim z prokuratury — przekazał nam Borchólski.

  Tweet "Kawiaqa" o "wujku prokuratorze"
  Tweet “Kawiaqa” o “wujku prokuratorze” (Foto: Internet)

  First, they bullied a 14-year-old, then one of them assaulted another girl. Cách SEO website WordPress.

  Marcin F. I Bartłomiej K. W miniony weekend przekroczyli wszelkie granice patologii. Najpierw znęcali się nad młodą dziewczyną, która według nich miała mieć 14 lat, ponieważ “sprawdzili jej legitymację”. Doprowadzili ją do stanu nieprzytomności i miała ona m.In. Zażywać proszek do prania. Sytuację przerwał dopiero właściciel wynajmowanego mieszkania, który pojawił się na miejscu. Wszystko to działo się na żywo. Wyrzucił on patostreamerów z lokalu, a transmisja została zakończona.

 • Sprawdź także: Dwóch Polaków upiło i rozebrało 14-latkę “na żywo”. Uciekli z kraju.
 • Kolejnego dnia postanowili pójść o krok dalej. Podczas następnego streama doszło do bójki pomiędzy Bartłomiejem K. A inną dziewczyną. Rzuciła się ona na chłopaka, który kilkukrotnie uderzył ją szklaną butelką w twarz. Szarpaninę przerwał przeraźliwy krzyk osoby za kamerą. W międzyczasie patoinfluencerzy oblali jej także oko wódką, co może grozić utratą wzroku. Po tym wszystkim udali się oni na lotnisko i uciekli z Polski.

  Explore more:  Obrońca Realu został w domu

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  22 listopada 2023, 13:48.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Bono