Małgorzata Rozenek-Majdan w stroju kobiety kot ogląda film z Radosławem

Ofsajd.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać. Żona Radosława Majdana wyznała na Instastories, że wraz z mężem będą mieli randkę w domu. Przy okazji postanowiła się przebrać, aby jeszcze lepiej oddać klimat tego, co będą robić.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (Foto: instagram.com/m_rozenek/, Jarosław Antoniak / MW Media)

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z tych znanych osób, o których cały czas jest głośno. Żona Radosława Majdana stara się cały czas mieć kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem znów postanowiła zaskoczyć. Najpierw opowiedziała o tym, jakie plany mieli z mężem na wieczór. – Mieliśmy iść na randkę, no bo po prostu wiadomo, miało się dziać, ale wszyscy wiemy, co jest. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko ratować sytuację. Dzisiaj miał być wielki dzień. Randka, kino, knajpa, te sprawy, ale wiadomo, co się wydarzyło. Wszyscy jesteśmy jakby w tym samym miejscu. Radzio średnio zadowolony, bo już to wszystkich trochę dojechało – mówiła na Instastories.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagranie z synem. Henio skradł show!
 • Dalsza część tekstu znajduje się pod wideo:.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Małgorzata Rozenek-Majdan in a woman-cat costume Cách SEO website WordPress

  Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zorganizować randkę w domu. Wiemy, co para będzie robić. Oboje obejrzą film o Batmanie. Tego typu produkcje uwielbia Radosław Majdan. – Tak sobie pomyślałam, że miała być randka, miało być kino, to nie ma co tak łatwo odpuszczać. Nie wiem, czy wiecie i tu wam zdradzę wielki sekret Radzia, nie wiem, czy będzie zachwycony, ale Radosław kocha “Batmana”. Miało być kino na mieście, ale będzie kino w domu – mówiła.

  Explore more:  Brąz Polek na Mistrzostwach Europy w judo
 • Małgorzata Rozenek-Majdan ma własną markę modową. Ceny? “Najróżniejsze”.
 • Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

  Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła, że przebierze się w strój kobiety-kot. Założyła więc ubranie oraz opaskę z uszami kota. – Co ty zrobisz, żeby seans nie był nudny? Popcorn? Nie wystarczy – mówiła na nagraniu.

 • 14-letni syn Rozenek uszył sobie spodnie. Mama pęka z dumy.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan in a woman-cat costume Cách SEO website WordPress
  Małgorzata Rozenek-Majdan in a woman-cat costume Cách SEO website WordPress (Foto: instagram.com/m_rozenek)

  Żona Radosława Majdana wczuła się w rolę. I choć nie ma kota, to postanowiła, że zastąpi go… Psem. – Będę potrzebowała George’a, bo Michelle Pfeiffer ma czarnego kota. Sisi, jedyny czarny piesek u nas w domu, bo kota nie mamy, odmówiła współpracy. Ona nie ma parcia na szkło – mówiła, wołając psa.

  Małgorzata Rozenek-Majdan in a woman-cat costume Cách SEO website WordPress
  Małgorzata Rozenek-Majdan in a woman-cat costume Cách SEO website WordPress (Foto: instagram.com/m_rozenek)
 • Małgorzata Rozenek-Majdan w świetnej stylizacji. Uwagę zwrócił jeden szczegół.
 • Na koniec zrobiła ankietę. Małgorzata Rozenek-Majdan zapytała swoich fanów o to, kto jest najlepszym Batmanem na świecie. Wśród odpowiedzi mieli do wyboru następujące: Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Radosław.

  Potem Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia, na których było widać, że jej mąż Radosław również się przebrał. – “Tańczyłaś kiedyś z diabłem przy świetle księżyca?” (…) Zrobiliśmy Radziowi dzień! – Napisała prezenterka, zachęcając do oglądania filmu.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  20 marca 2021, 18:41.

  Bono