Marcin Dubiel

Konopskyy go pogrążył. Teraz zawalczą? Padła konkretna data

Inne.

Konopskyy go pogrążył. Teraz zawalczą? Padła konkretna data

Minęły już ponad dwa miesiące od wybuchu Pandoragate. Afera groomingowa w polskim internecie powoli odchodzi w niepamięć. Nie licząc głównego zamieszanego Stuarta B., To reszta influencerów wróciła do prowadzenia swoich mediów społecznościowych. Jedną z takich osób jest Marcin Dubiel, który może wrócić nie tylko do nagrywania, ale też do… Walk. Według Szalonego Reportera kontrowersyjny influencer już w maju ma się zmierzyć na FAME MMA z… Mikołajem “Konopskim” Tylko, który wraz z Sylwestrem Wardęga ujawnił aferę groomingową. Tylko zdementował jednak te doniesienia w mediach społecznościowych.

Dubiel i Fagata w innej federacji? Boxdel komentuje. "Niedługo"

InneInne 2 mies.

Dubiel i Fagata w innej federacji? Boxdel komentuje. “Niedługo”

Michał “Boxdel” Baron był gościem ostatniego odcinka podcastu “Zgrzyt” prowadzonego przez Tomasza “Gimpera” Działowego i Tomasza “REVO” Bagińskiego, którego głównymi tematami były Pandoragate oraz FAME MMA. W pewnym momencie w rozmowie pojawił się wątek Marcina Dubiela, o którym pojawiają się pogłoski, że ma wrócić do freak fightów. Boxdel zdradził, że w najbliższych miesiącach faktycznie może to się stać.

Szykuje się kontrowersyjny powrót do FAME MMA? "Przecież wiedzą..."

InneInne 2 mies.

Szykuje się kontrowersyjny powrót do FAME MMA? “Przecież wiedzą…”

W federacji FAME MMA trwają zmiany. Z funkcji prezesa zrezygnował Krzysztof Rozpara, wymieniona została “ekipa” od marketingu, a w międzyczasie swoje udziały ma sprzedawać Michał “Boxdel” Baron. Teraz jednak w sieci pojawiają się doniesienia o tym, że federacja chce przywrócić w swoje szeregi bardzo kontrowersyjnego zawodnika, Marcina Dubiela.

Marcin Dubiel w "Sabotażyście". Są wyjaśnienia reZiego. "Tym się kierowaliśmy"

InneInne 2 mies.

Marcin Dubiel w “Sabotażyście”. Są wyjaśnienia reZiego. “Tym się kierowaliśmy”

Na kanale jednego z czołowych polskich youtuberów — Remigiusza “reZiego” Wierzgonia — wystartował zupełnie nowy projekt pt. “Sabotażysta”. Po niespełna dobie pierwszy film z serii obejrzało ponad 650 tys. Osób i nie ma się co dziwić, że o inicjatywie jest głośno, bo biorą w niej udział topowi polscy influencerzy, np. Karol “Friz” Wiśniewski, Monika Kociołek, Sebastian “Czvjnik” Czajewski czy… Marcin Dubiel. Obecność tego ostatniego wzbudziła pewne kontrowersje.

Marcin Dubiel przeprasza za Pandoragate. Mówi o rozbitej rodzinie

InneInne 2 mies.

Marcin Dubiel przeprasza za Pandoragate. Mówi o rozbitej rodzinie

Marcin Dubiel w swoim najnowszym materiale przeprasza za Pandoragate i tłumaczy swoje zachowanie. Zdradza on, że był przesłuchiwany przez prokuraturę w charakterze świadka oraz przekazał terabajty danych. – Przed niczym nie uciekam […] Jak miałem 18 lat byłem ultra głupkiem, ale nigdy nie kryłem PDF-a. Byłem głupi i nie zwracałem uwagi na niektóre rzeczy i za to przepraszam – mówi Dubiel w materiale.

Explore more:  Return & Refund Policy

Zaproponowali Sylwestrowi Wardędze walkę ze... Stuu. Szokujący wpis

InneInne 2 mies.

Zaproponowali Sylwestrowi Wardędze walkę ze… Stuu. Szokujący wpis

Nadchodząca freak fightowa gala FAME: REBORN wzbudza spore emocje. W karcie walk znalazło się wielu doskonale znanych influencerów, ale także osób ze świata sportu. Jednym z zawodników jest również Sylwester Wardęga, o którym od kilku tygodni jest niezwykle głośno za sprawą afery Pandoragate, którą ujawnił. Twórca internetowy zawalczy z aktorem Sebastianem Fabijańskim, ale zanim zostało to ogłoszone miasto Łódź, w którym odbędzie się gala, zaproponowało mu walkę ze… Stuartem “Stuu” B.

Marcin Dubiel dostrzegł swój błąd. "Czas na refleksję i wyciszenie"

InneInne 2 mies.

Marcin Dubiel dostrzegł swój błąd. “Czas na refleksję i wyciszenie”

W ostatnim czasie na znanego influencera, a także freak fightera — Marcina Dubiela — wylał się ogrom hejtu. Wszystko to z powodu afery Pandoragate, w którą został zamieszany ze względu na swoją dawną przyjaźń z głównym podejrzanym Stuartem “Stuu” B. Dodatkowo sytuację pogorszył jego ostatni, emocjonalny film, w którym pokazał “nieznane ofiary”, czyli swoich bliskich. Teraz Dubiel, świętując swoje urodziny, przyznał, że osiągnął “skutek odwrotny do zamierzanego”.

Konopskyy odpowiedział Marcinowi Dubielowi i Boxdelowi. Parodia i zaskoczenie

InneInne 2 mies.

Konopskyy odpowiedział Marcinowi Dubielowi i Boxdelowi. Parodia i zaskoczenie

O Pandoragate wciąż jest głośno. W ostatnich dniach doczekaliśmy się kolejnych filmów na temat afery ze strony Marcina Dubiela, a także byłego włodarza FAME MMA — Michała “Boxdela” Barona. Skomentował je już Sylwester Wardęga, a dzisiaj kilka słów od siebie dorzucił także Mikołaj “Konopskyy” Tylko. Obaj panowie prowadzili śledztwo związane z youtube’owym skandalem, dlatego wciąż są w tej sprawie aktywni.

Sylwester Wardęga podsumował Marcina Dubiela. Wymownie. "W środek bagna"

InneInne 3 mies.

Sylwester Wardęga podsumował Marcina Dubiela. Wymownie. “W środek bagna”

Pandoragate ponownie poruszyła internet. Swoje nowe filmy na temat afery opublikowali Sylwester Wardęga i Mikołaj “Konopskyy” Tylko, którzy prowadzili śledztwo, a także Marcin Dubiel, czyli były przyjaciel głównego podejrzanego Stuarta B. Dubiel w swoim materiale zalał się łzami i zaapelował o nieatakowanie jego rodziny, która nie jest niczemu winna, jednocześnie uderzył w Wardęgę i jego zachowania. Ten nie pozostał mu dłużny i błyskawicznie odpowiedział.

Marcin Dubiel przeprasza i uderza w Sylwestra Wardęgę. "Zniszczyłeś życie"

InneInne 3 mies.

Marcin Dubiel przeprasza i uderza w Sylwestra Wardęgę. “Zniszczyłeś życie”

Wczorajszy dzień przyniósł sporo emocji wokół afery Pandoragate. Najpierw swoje filmy w podobnym czasie opublikowali Sylwester Wardęga i Mikołaj “Konopskyy” Tylko, którzy prowadzili śledztwo związane z youtube’owym skandalem, a niedługo później pojawił się także materiał Marcina Dubiela, który pokazał “Nieznane ofiary Pandoragate”. W emocjonalnym filmie influencer atakuje Sylwestra Wardęgę, ale i przeprasza za swoje zachowania.

Konopskyy ujawnił, czy film Stuu jest prawdziwy! Odpowiedział też Marcinowi Dubielowi

InneInne 3 mies.

Konopskyy ujawnił, czy film Stuu jest prawdziwy! Odpowiedział też Marcinowi Dubielowi

Dwa filmy poświęcone Pandoragate jednego dnia? Tego raczej nikt się nie spodziewał. Najpierw Sylwester Wardęga opublikował materiał, w którym odpowiada Marcinowi Dubielowi, a niedługo później głos zabrał również Mikołaj “Konopskyy” Tylko, który razem z Wardęgą prowadził śledztwo związane ze skandalem. W swojej publikacji youtuber odpowiedział na oświadczenia m.In. Wspomnianego Dubiela, jego partnerki Natalii “Natsu” Karczmarczyk, a także skomentował rzekomy ostatni film Stuarta B.

Explore more:  Śląsk Wrocław - Miedź Legnica, relacja na żywo | Ekstraklasa

Sylwester Wardęga zarzuca Marcinowi Dubielowi manipulacje i kłamstwa! Nowe dowody

InneInne 3 mies.

Sylwester Wardęga zarzuca Marcinowi Dubielowi manipulacje i kłamstwa! Nowe dowody

Gdy kilka dni temu Marcin Dubiel opublikował film ze swoimi wyjaśnieniami dotyczącymi afery Pandoragate, Sylwester Wardęga, który wraz z Mikołajem “Konopskyym” Tylko prowadził śledztwo na jej temat, zapowiedział, że “nie zostawił sobie w rękawie jednego, a dwa asy”. Teraz wreszcie dowiedzieliśmy się co dokładnie na myśli miał internetowy twórca. Na jego kanale właśnie pojawił się film z odpowiedzią na to, co przedstawił Marcin Dubiel!

Co dalej z Pandoragate? Konopskyy przemówił. "Prokuratura poprosiła"

InneInne 3 mies.

Co dalej z Pandoragate? Konopskyy przemówił. “Prokuratura poprosiła”

Choć w ostatnich dniach zamieszanie wokół Pandoragate nieco zmalało, to afera nadal jest w toku. Teraz ponownie przemówił Mikołaj “Konopskyy” Tylko, który prowadził śledztwo wraz z Sylwestrem Wardęgą. Po niespełna 10 dniach ciszy od publikacji swojego filmu na temat youtube’owego skandalu twórca postanowił odpowiedzieć na pytanie: co dalej? Odpowiedź okazała się nieco zaskakująca.

To nie koniec Pandoragate. "Wierzchołek góry lodowej. Jeszcze gorzej"

InneInne 3 mies.

To nie koniec Pandoragate. “Wierzchołek góry lodowej. Jeszcze gorzej”

Od kilku dni polski internet żyje aferą Pandoragate. Oskarżenia o nieodpowiednie kontakty z osobami małoletnimi oskarżani są najpopularniejsi youtuberzy i influencerzy w kraju. Sprawa była szeroko komentowana także przez polityków, a prokuratura prowadzi śledztwo. Choć na razie wszystko powoli się uspokaja, to pojawiają się głosy, że to nie koniec i będzie “jeszcze gorzej”.

Dubiel uderza w Wardęgę. "Nie masz sobie nic do zarzucenia?"

InneInne 3 mies.

Dubiel uderza w Wardęgę. “Nie masz sobie nic do zarzucenia?”

Marcin Dubiel jest jednym z polskich youtuberów, który zamieszany jest w aferę Pandoragate. W czwartkowy wieczór opublikował on swoją odpowiedź na zarzucane mu czyny i zachowania, twierdząc, że jest niewinny. Na ten materiał odpowiedział na swoim profilu na instagramie Sylwester Wardęga, który ujawnił całą aferę, twierdząc, że teraz może “całkowicie zdemaskować rolę, jaką odegrał Dubiel w sprawie Stuu”. Dubiel nie pozostał jednak dłużny i wygląda na to, że już wkrótce nowe fakty ujrzą światło dzienne.

„Pandora Gate”. Patologię trzeba tępić. Ale niestety ludzie w internecie pamięć mają kruchą

InneInne 3 mies.

„Pandora Gate”. Patologię trzeba tępić. Ale niestety ludzie w internecie pamięć mają kruchą

Polski internet żyje “Pandora Gate”, czyli aferą pedofilską wśród polskich youtuberów. Internetowi twórcy Sylwester Wardęga i Konopskyy (Mikołaj Tylko) przedstawili mroczne karty Stuarta “Stuu” Burtona, którego obrzydliwe zachowania wobec nieletnich dziewcząt ujrzały w końcu światło dzienne. W tle są także inni youtuberzy, którzy albo wiedzieli o całym procederze i to ukrywali, albo sami pisali do nieletnich. Wśród nich jest jeden z włodarzy FAME MMA, Michał “Boxdel” Baron, który bardzo szybko został odsunięty przez swoich wspólników. Oprócz wszystkiego, co wychodzi na jaw, ważne będzie coś innego: pamięć. A to właśnie z nią problem ma wiele osób.

Explore more:  El. LM: kolejna cypryjska rewelacja, strzelecki popis Anderlechtu Bruksela

Dlaczego współpracują z Boxdelem mimo Pandoragate? Agencja wyjaśnia

InneInne 3 mies.

Dlaczego współpracują z Boxdelem mimo Pandoragate? Agencja wyjaśnia

Na wyniki śledztwa prokuratury w sprawie afery Pandoragate, w którą zamieszanych jest wielu najpopularniejszych polskich youtuberów, będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Nie oznacza to jednak, że osoby wymieniane w materiałach Sylwestra Wardęgi oraz Mikołaja “Konopskyy’ego” Tylko nie mają problemów już teraz. Jedną z nich jest Michał “Boxdel” Baron, z którym umowę zerwała agencja LifeTube, ale jego najnowsze wideo na YouTube’ie i tak zostało dodane przez nią.

Sylwester Wardęga odkrył mroki polskiego YouTube'a. Wybuchło "Pandora Gate"

InneInne 3 mies.

Sylwester Wardęga odkrył mroki polskiego YouTube’a. Wybuchło “Pandora Gate”

“Pandora Gate” to hasło, które w najbliższych dniach będzie na ustach całego internetu i nie tylko. Znany twórca internetowy Sylwester Wardęga przełamał zmowę milczenia i opublikował obszerny materiał na temat skandalu związanego z wykorzystywaniem nieletnich przez jednych z najbardziej znanych inluencerów w Polsce. W filmie przede wszystkim przywołane zostały sytuacje związane ze Stuartem “Stuu” Kluz-Burtonem. Wydaje się, że to dopiero wierzchołek góry lodowej.

O Pandoragate głośno w szkole, biurze i sklepie. To problem nas wszystkich

InneInne 3 mies.

O Pandoragate głośno w szkole, biurze i sklepie. To problem nas wszystkich

Często zdanie “o tym będzie rozmawiać się w tramwajach” mija się z prawdą. Nieważne jak historyczne wydaje się wydarzenie w danej chwili, następnego dnia dyskursu publicznego nie dominuje. W przypadku Pandoragate jest inaczej. Zasięg tego wydarzenia jest olbrzymi. Mówią o nim wszyscy. Także w tramwajach i taksówkach.

Pandoragate jest już nawet na ulicach. Pojawiły się potępiające plakaty

InneInne 3 mies.

Pandoragate jest już nawet na ulicach. Pojawiły się potępiające plakaty

Niemalże cały nasz kraj żyje aferą Pandoragate, która dotyczy wykorzystywania przez czołowych polskich influencerów nieletnich dziewczyn. W tę aferę ingeruje już rząd Mateusza Morawieckiego, głośno o Pandoragate mówią też inni politycy czy media. Afera trafiła też na ulice Wrocławia. W największym mieście województwa dolnośląskiego pojawiły się plakaty, które potępiały youtuberów zamieszanych w tę sprawę.

Walczył z Marcinem Dubielem. Zabrał głos na temat Pandora Gate. Jedna prośba

InneInne 3 mies.

Walczył z Marcinem Dubielem. Zabrał głos na temat Pandora Gate. Jedna prośba

“Pandora Gate” dotknęło nie tylko czołowych polskich youtuberów, ale także osoby związane ze środowiskiem freak fightów, m.In. Byłego już włodarza FAME MMA Michała “Boxdela” Barona i zawodników, np. Agatę Fąk czy Marcina Dubiela. Teraz głos na temat afery na YouTube zabrał niedawny rywal tego ostatniego — Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, legenda światowego esportu. Poprosił on swoich fanów tylko o jedno.

Lexy Chaplin przerwała milczenie. Mówi o Pandora Gate. "Obrzydliwe"

InneInne 3 mies.

Lexy Chaplin przerwała milczenie. Mówi o Pandora Gate. “Obrzydliwe”

Nie mogło być inaczej. Lexy Chaplin, czyli jedna z najbardziej znanych w Polsce influencerek, a także freak-fighterka i właścicielka organizacji CLOUT MMA przerwała milczenie i również zabrała głos w sprawie niezwykle głośnej afery na YouTube “Pandora Gate” dotyczącej wykorzystywania nieletnich przez czołowych polskich youtuberów. Na swoim profilu na Instagramie odpowiedziała na pytania fanów, a także zaprezentowała swoje własne, krótkie oświadczenie.

Bono