Real i Ronaldo w formie przed Gran Derbi

W tym meczu faworyt był jeden – Real Madryt. Mimo to mecz zaczął się od sensacyjnego prowadzenia Deportivo po bramce Riki w 17. Minucie. Sensacja wisiała w powietrzu, ale tylko przez króki czas: najpierw Ronaldo wyrównał z rzutu karnego, potem do siatki trafił Di Maria, a dzieki drugiemu trafieniu Ronaldo do przerwy Real prowadził już 3:1.

Po przerwie nie było lepiej. W 67. Minucie bramkę na 4:1 strzelił Pepe, a w ostatnich minutach spotkania Cristiano Ronaldo skutecznie egzekwował drugi w tym meczu rzut karny, zdobywają trzeciego gola w tym meczu, a 6. W sezonie.

To było ostatnie przetarcie Realu przez meczem z Barceloną. Gran Derbi już za tydzień.

Real Madryt – Deportivo La Coruna 5:1.

Bramka: Ronaldo (3), Di Maria, Pepe – Riki.

Żółta kartka: Modrić, Laure.

Koniec męki Deportivo! Mimo sensacyjnego prowadzenia goście zostali rozgromieni.

87. Min – Ronaldo do Benzemy, ten w dobrej okazji strzela w obrońcę.

85. Min – W lewy róg, piłka odbiła się od słupka i GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Już 5:1!

84. Min – Znów Ronaldo…

83. Min – Kolejny rzut karny dla Realu!

82. Min – Znów znakomite podanie Ronaldo do Kaki, który po raz kolejny nie zdołał pokonać bramkarza.

79. Min – Ronaldo strzelił z dystansu, piłka mija bramkę.

78. Min – Kontra Realu, Ronaldo podał na skrzydło do Kaki, który strzelił prosto w bramkarza.

Explore more:  slovakia national football team vs portugal national football team stats

77. Min – Rzut wolny dla Deprtivo, Pizzi prosto w mur.

74. Min – Di Maria wrzucił w pole karne do Benzemy… Sędzia odgwizduje spalonego, co jest jego błędem.

72. Min – Piłka przypadkowo trafiła w polu karnym do Khediry, ten wrzucał zmaiast strzelać w dogodnej sytuacji. Niepotrzebnie.

71. Min – Dominguez opuszcza boisko, za niego Camunas.

70. Min – Pierwszy raz od dawna gościliśmy w polu karnym Realu, ale wrzutkę wybija Varane.

69. Min – Kaka do Ronaldo, po jego strzale Aranzubia wypuszcza piłkę z rąk, ale nikt do niej nie dobiegł.

67. Min – Alonso wrzuca, zupenie niepilnowany w polu karnym był Pepe i GOOOOOOOOOOOOOL!!! Już 4:1!

66. Min – Ostatnia zmiana w Realu: Benzema za Higuaina.

64. Min – Marcelo wpada w pole karne, ale powalił swojego przeciwnika. Faul dla Deportivo.

61. Min – Ramos miał piłke na 5. Metrze, ale za wolno zbierał się do strzału i została mu wybita piłka.

60. Min – Alonso już zdecydował się na strzał, Aranzubia z trudem wybija piłkę.

59. Min – Xabi Alonso wchodzi za Modricia.

58. Min – Ronaldo dostał piłke na 2 metry przed bramka, ale trudno mu było uderzyć, bo stał tyłem do bramki. Zagrał na bok, po wrzutce Di Marii rzut rożny.

56. Min – Zmiana w Deportivo: Oliveira wchodzi za Rikiego.

51. Min – Modrić otrzymuje żółta kartkę za zagranie piłkę ręką.

50. Min – Rzut wolny dla Realu, wrzuca Modrić… Ale bardzo źle, prosto w obrońcę.

47. Min – W przerwie do jednej zmianie w każdym zespole: Oezila zastępuje Kaka, a za Pablo wchodzi Laure.

46. Min – Zaczynamy druga połowę!

Explore more:  ME koszykarzy: Dončić znowu wielki. Kłopoty obrońców tytułu. Mogą zagrać z Polską

45. Min – Przerwa! Deportivo sensacyjnie wyszło na prowadzenie, ale Real szybko się pozbierał i w tym momencie trudno sobie wyobrazić, by wypuścił zwycięstwo.

44. Min – Uderza Ramos, Ronaldo dobija i GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Już 3:1!

42. Min – Real gra z coraz większą swobodą, Deportivo teoretycznie ma jeszcze szanse na remis, ale wygląda na to, że nie bardzo ma możliwości.

39. Min – Modrić do Di Marii, ten wchodzi w pole karne, strzela, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki! GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Real na prowadzeniu.

38. Min – Piłka na 5. Metr, na Ronaldo, Aranzubia pewnie wychodzi i wyłapuje piłkę.

37. Min – Wrzutka z wolnego w pole karne Realu… Znowu spalony.

36. Min – Przy linii bocznej rozgrzewają się Benzema i Alonso. Czy oni wejdą po po przerwie?

33. Min – Ronaldo dobrze wygrał walkę o piłkę z obrońcą, strzelił, po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny.

30. Min – Di Maria drybluje w okolicach pola karnego jego wrzutka była niecelna.

27. Min – Higuanin w roli skrzydłowego, wrzuca.. Ale zabrakło kogoś do wykończenia tej akcji.

24. Min – Z jakim spokojem w prawy róg, po ziemi… GOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1.

23. Min – Do piłki podchodzi oczywiście Ronaldo.

22. Min – Rzut karny dla Realu!

19. Min – Di Maria z ostrego kąta nad bramkarzem… Tylko górna siatka!

18. Min – Mourinho wściekły na swoich zawodników.

17. Min – Kontra Deportivo… Riki wykorzystał niezdecydowanie obrońców i GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

16. Min – Kolejna próba Ronaldo, tym razem jego strzale przeleciał obok bramki.

14. Min – Świetne zagranie do Higuaina, ale Argentyńczyk złapany na spalonym.

Explore more:  brazil jersey soccer

13. Min – Dobra szansa Ronaldo! Był blisko bramki, miał dużo miejsca, ale jego strzał poleciał w sam środek bramki.

11. Min – Aranzubia wychodzi przed własne pole karne, do piłki ruszył Higuain, ale pierwszy przy piłce był bramkarz Deportivo.

10. Min – Długa piłka na Ronaldo, który przegrał pojedynek główkowy tuz przed polem karnym.

8. Min – Di Maria strzela po raz pierwszy, mocno, ale wysoko nad bramka.

6. Min – Deportivo chyba pierwszy raz opuściło swoją połowę, budowała atak pozycyjny, ale Sergio Ramos przejął piłkę.

4. Min – Pierwszy rzut rożny dla Realu, piłka wybita przed pole karnego po wrzutce Oezila.

1. Min – Zaczynamy mecz! Od środka zaczyna Deportivo.

Składy:.

Real Madryt: Casillas; Ramos, Varane Pepe, Marcelo; Modrić, Khedira; Özil, Ronaldo, Di María i Higuaín.

Deportivo La Coruna: Aranzubia; Manuel Pablo, Marchena, Ze Castro, Evaldo; Abel, Alex; Bruno, Juando, Pizzi i Riki.

Przed meczem:.

≫> Po słabym początku sezonu Real zaczyna się rozpędzać. W ostatniej koljce Królewscy pokonali na wyjeździe Rayo Vallecano 2:0.

≫> Zdecydowanym faworytem meczu, według Unibetu, są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Realu Madryt 1,10, przy 24,00 na wygraną Deportivo La Coruna.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:PrzeglądSportowy.Pl.