Strasburger mocno odpowiedział Wszołkowi. “Jak widać, nie potrafi się bawić i śmiać”

Ofsajd.

Nie milkną echa występu piłkarzy i koszykarzy Legii Warszawa w odcinku specjalnym “Familiady”, który wyemitowano w Poniedziałek Wielkanocny. Szczególnie mocno oberwało się Pawłowi Wszołkowi, którego zaskakujące odpowiedzi odbiły się szerokim echem. Teraz głos postanowił zabrać prowadzący program, Karol Strasburger.

Karol Strasburger odpowiedział Pawłowi Wszołkowi
Karol Strasburger odpowiedział Pawłowi Wszołkowi (Foto: Piotr Matusewicz/Pressfocus, TEDI/ Newspix.pl / newspix.pl)
 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Przypomnijmy, że Wszołek nie udzielił ani jednej poprawnej odpowiedzi. Najwięcej emocji wzbudziło pytanie o treści: “o czym na pewno nie zapomni dziecko, rysując zająca?”. Zdaniem piłkarza Wojskowych chodziło o… Jajko. “Wszołkowi z zającem kojarzą się jajka”, “Skradł show”, “Jajko. Nie mogę zapomnieć, jak będę rysował królika”, “Najlepszy występ w historii Familiady” — komentowano na Twitterze.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  30-latek w rozmowie z portalem Weszło postanowił odnieść się do całej sytuacji, zarzucając twórcom programu manipulację. Według Wszołka, na część pytań udzielił poprawnej odpowiedzi, ale w telewizji pokazano wyłącznie jego pomyłki. Z tym nie zgodził się Strasburger, który odpowiedział 11-krotnemu reprezentantowi Polski.

  “Sportowcy powinni nauczyć się przegrywać z uśmiechem i radością. Bezkonfliktowo. Powiedziałbym, że to dość niesympatyczna i przykra sytuacja. To udowadnia, że nie wszyscy pasują do zabawowej działalności publicznej. Ten piłkarz grał w odcinku charytatywnym, nie walczył o pieniądze dla siebie, więc dziwię się jego rozżaleniu. Jak widać, nie potrafi się bawić i śmiać. Ze swojej strony mogę zapewnić, że program nie jest ustawiony. Nie jest nawet wyreżyserowany. Ba, nie ma nawet u nas reżysera na etacie” — powiedział Strasburger w rozmowie z portalem Plotek.Pl.

  Explore more:  Armand Duplantis skoczył o tyczce 5,87 m

  Karol Strasbuger nie gryzie się w język. “Nigdy nie ma powtórzeń”

  “Nie można kilka razy nagrywać jednej odpowiedzi. Liczy się pierwsza udzielona odpowiedź. Jeżeli coś się powtarza, to jedynie ze względów technicznych, gdy np. Dźwięk padnie, albo mikrofon czy tablica z odpowiedziami źle zadziała. Ale z powodu odpowiedzi nigdy nie ma powtórzeń. Mówiąc żartobliwie, gdy piłkarz nie strzela gola lepiej powiedzieć “trudno, nie trafiłem”, niż szukać pretekstu i argumentu, aby wybielić swój błąd i zwalać winę na złą piłkę albo podanie kolegi. Coś nie wychodzi, trzeba się uśmiechnąć, złapać dystans i grać z nadzieją na kolejną szans” — dodał słynny prezenter.

 • Zobacz także: Zawodnicy Legii gościli w “Familiadzie”. Odpowiedź Pawła Wszołka na pytanie o zająca hitem.
 • Familiada to polski teleturniej emitowany na antenie TVP 2 od 17 września 1994 r. Oparty jest na amerykańskim formacie Family Feud. Jego prowadzącym od samego początku jest Karol Strasburger.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

  Autor:GP.

  Data utworzenia:.

  14 kwietnia 2023, 17:47.

  Bono